PRAVIDLA na WEBU

Čtěte, než něco nechtěného vyplodíte...

PRAVIDLA na WEBU

Příspěvekod Born » sob 27. pro 2014 17:38:09

Obrázek


1. Veškeré důležité dění je zaznamenáno v novinkách, prosím, kontrolujte je!

2. Ke článkům je většinou možnost připisovat komentáře. Zde platí to samé, jako v pravidlech na forum. Dále se zde diskutuje POUZE a JEN na téma dané novinky!

3. Novinky nám můžete zasílat, jejich zveřejnění je otázkou maximálně 24 hodin.

4. Pokud má někdo potřebu dělat si legraci a pošle nám jasně myšlený "nesmysl", má BAN!

5. V SOUTHBOXU platí stejná pravidla jako na fóru. Na výzvy uvedené zde nebereme absolutně žádný ohled!

6. Pokud nás chcete vyzvat na CW, DŮKLADNĚ si pročtěte sekci "O KLANU" a poté svoji výzvu zvažte, pokud i přesto nás budete chtít vyzvat, prosím proveďte tak nejlépe přes sekci v menu "NAPIŠTE NÁM".

7. Pokud máte jakékoliv dotazy, směřujte je prosím do sekce na foru - "připomínky". Případně můžete zvolit sekci "NAPIŠTE NÁM". Na emaily a icq pište až poté, co veškeré předchozí pokusy selžou!

8. Web ukazuje náš klan, pokud se někomu náš styl hraní a hra co hrajeme nelíbí, nemusí nám to zde hned naznačovat, zkrátka v tomto případě odejděte, nebo k tomu budete přinuceni.

9. Pokud budete mít na srdci jakoukoliv připomínku k obsahu webu a fungování klanu, pořádně si prostudujte předmět (to co se vám nelíbí) vaší připomínky, aby se nestalo, že tu budeme řešit zbytečnosti. Je možné, že v sáhodlouhém textu je vaše připomínka již ošetřena.

10.Vyhněte se diskuzi na téma WAREZ, ať se jedná o hru či program. Warez nepodporujeme!!! Je to jako chlubit se, že jsme včera okradl stařenku o litr - zkrátka se to NEDĚLÁ!!!.[/i]

11.Jakákoliv propagace jiných web stránek či herních serverů je možná pouze po dohodě s hlavními administrátory tohoto webu.

POZOR! Tato pravidla zde nejsou pro legraci a každý svým prvním příspěvkem ve fóru či komentářem pod článkem atp. stvrzuje, že tato pravidla četl. Pamatujte si: NEZNALOST NEOMLOUVÁ!
Uživatelský avatar
Born
1SG (Štábní rotmistr)
1SG (Štábní rotmistr)
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 24. bře 2014 22:26:05

Zpět na PRAVIDLA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron