Born To Kill

Escape

Chernarus

Escape

SOBOTA 9. 4. ve 20:00

NATO TAJNÉ.


Tato operace byla už nějakou dobu plánovaná při invazi a osvobození  ostrova Altis , která  začíná za pár týdnů.

Před invazí  na Černarus byly poslány do srdce území nepřítele skupina kvalifikovaných odborníků armády.  Cílem jejich mise bylo shromáždit inteligenci, klasifikována jako top Informace priorit, z OPFOR obranných struktur. Zatímco mise samo o sobě byla velmi úspěšné a ukázalo se ještě více užitečných informací, než se doufalo. Na malé skupiny odborníku byly zajati pří přesunu u silničního kontrolního bodu. Nečekaná příhoda zapříčinila chycení a zajetí našich specialistů..

OpFor a místní armáda zdá se, že ví o blížící se invazi, a proto se  tvrdě pracuje na obranných přípravách. Mají rozmístěny muniční sklady po celém Altisu, stejně jako pokročilé komunikační centra, které hlídají obrněné jednotky.

Specialisté jsou drženy v zajetí ve venkovním dočasném vězení. Ozbrojené stráže AAF sledují každý váš pohyb a čekání přepad od  OpFor vojáků.  Vzhledem k tomu, stráže, které specialisty hlídají jsou vašim prioritním cílem. Proveďte osvobození  našich specialistů a zajistěte jejich informace pro zdárný průběh nadcházejícího se vylodění.

1 comment

  1. Přihláška není na 100 %

Přejít k navigační liště