Born To Kill

Documents (Opakování)

Černarus

 

Documents

 

(Opakování)

 

NEDĚLE 12. 2. ve 20:00

Naším úkolem je ukrást tajné informace z kanceláře důstojníka lokálního velitelství RF sil. Cílový objekt se nachází v centru Elektrozavostoku. Objekt je vysoce střežen pěchotou. Náš tajný informátor žijící ve městě napočítal, že se v noci kolem objektu průměrně pohybuje přibližně 4 až 7 nepřátel. V samotném městě se pohybují nepřátelské hlídky v hojném počtu. Cílová budova by měla být v noci poloprázdná, poloha kanceláře důstojníka uvnitř objektu není přímo známá. Naše mise začíná na přilehlém ostrově v moři, kde máme shromážděné základní zásoby a máme k dispozici 3 lodě pro přepravu na pevninu. V lese nedaleko Elektrozavodstoku byla shozena z letadla další bedna se zásobami. Její přibližná pozice je zaznačená do mapy. Jelikož nepřátelské jednotky nemají noční vidění, bude náš pohyb v oblasti potmě méně nápadný. Nepřítel disponuje větším počtem obrněných vozidel BTR, které jsou v oblasti náhodně rozmístěny. Severně od města se nachází elektrárna, která napájí pouliční osvětlení ve městě. Pomocí náloží lze vyřadit kterýkoliv transformátor, a tím dosáhnout absolutní tmy ve městě. Náš tajný spojenec z řad civilního obyvatelstva pro nás připravil civilní čtyřmístné vozidlo pro tuto akci. Vozidlo je ukryto ve stodole nedaleko vesnice Kamyshovo. Toto vozidlo může snížit pravděpodobnost detekování nepřítelem, během přesunů na pevnině. Pro exfiltraci je možné použít dva body. Je možné se vrátit na výchozí ostrov, nebo se přesunout do lesa severně od Černogorsku, kde nás vyzvedne helikoptera.

10 comments

 1. Pokusíme se to splinit bez ztrát.

 2. Beze ztrát je ideální ukončení! Ale ve válce Být idealista? Nuž, uvidíme!

 3. Kluci, kruci, pěkná akce.
  Alfa SU (elektrárna) v pohodě, Bravo PU (město) docíleno, přeskupení proběhlo v pořádku. Dosažení LZ ( s en kontakty ) v pořádku.
  Rozdělení kanálu pro týmy a velitele značka = super +))
  Pozor na rozdílení a úkoly v týmu, kontrola volného prostoru kolem, hlavně pro výstřely z AT a přebíhání v pal prostoru . Krytí, až na pravidelné kontroly v pohodě) As to aspoň přehodit na nižší hodnost pro kontrolu a (jebání) )) , ať má velitel družstva čásek a klid.
  Briefing je hlavně pro velitele až posléze pro mužstvo, takže co nejméně keců ))
  Velení – se (žere) a nedebatuje se ….
  Znova opakuji, pěkná akce a zdar a čest všem zúčastněným.

  Alfa :
  Masaker
  Mike
  Spartakus
  Rasty
  Imi

  Bravo :
  Krmi
  Anton
  Red
  Marty

 4. Kluci omlouvám se měl jsem včera špatný tlak nemohl jsem vstát z postele 🙁 omlouvám se za to že jsem byl přihlášený a nepřišel jsem fakt se omlouvám !!!

 5. Ano, pěkná akce!
  Až teda na jednu drobnost… Kdo mě to krucinál spoutal uprostřed vstupní haly v tom HQ??? Tam šlo opravdu o život… 😀
  Díky Masakrovi za misi, těším se na další!

  mty

 6. @Majky nestresuj chlape)) není konec světa, Věřím tomu, že si to vynahradíš)) Nebo taky můžeš mít na ošce rajóny ))

  • Budu lízat latríny až do té doby než nerozeznám hovno od čokolády ?? 😀 😀 😀

 7. V té cílové budově jsme se zdrželi na můj vkus příliš dlouho. Byli jsme tam asi o 5 minut déle, než by se slušilo pokud by jsme byli sehraní. Hlavním důvodem bylo to, že jsme léčili dlouho raněné a hrnuli se tam další a další nepřátelské posily. Dalším dovůdem bylo to, bravo mělo zaparkované vozidlo velice daleko, takže jsme nemohli hned vyrazit. Nadruhou stranu bylo druhé únikové vozidlo poškozeno a bravo muselo vyměnit pneumatiky, takže se nedivim, že nemelo čas přeparkovat jejich vozidlo blíže ke vchodu. To že někdo spoutal Martyho ve stupní hale také moc nepomohlo proces urychlit. Hlavní vinu za tu situaci však nesu já, protože jsem nebyl schopný jako velitel své lidi rychle zorganizovat k ústupu.

  Hlavní problém při našem hraní je to, že neumíme hbytě ustupovat v případě, že je to potřeba. Během hraní prostě pořád jdeme dopředu a když nastane nějaký problém, tak zůstanem na místě, a nepřítel nás obklíčí.

  • Vystihol si to presne. V tej budove si to fakt pýtalo o prúser. Stačilo by jedno BTK/Tank a sme v p… Teším sa na ďalšiu misiu.

  • S tím posledním odstavcem souhlasím, už jsem na to kluky párkrát upozorňoval a aj jsme ústup prováděli. Je samo rozdíl volná krajina a město. Stáhnout se rychle a bezpečně je také umění)))

Přejít k navigační liště